Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Прізвище та ім`я
Ваша поштова скринька (необов`язково)
Ваш номер телефону
Вибрати спосіб доставки
Вкажіть місто та номер відділення Нової Пошти
Вибрати спосіб оплати
Створено з любов'ю!

Про нас

ТМ Lucky Friend
Український бренд дитячого одягу
Головна місія нашої компанії - дарувати позитивні емоції, радість, захоплення, почуття дружби. А ще формування стилю та смаку з самого малечку!

Ідея створення героя - Ведмедика Лакі, що одягається так само як дитина, і стає не просто улюбленою іграшкою, а близьким, кращим другом - виникла і почала втілюватися у серпні 2016 року.
У жовтні 2016-го зареєстрована ТМ Lucky Friend.
У листопаді було відправлено перший Комплект Lucky Friend, першому замовнику!

Ведмедик - це класична іграшка, яка присутня у дитинстві кожного. Він завжди асоціюється із теплом, захистом, надійністю... Він герой багатьох казок, сильний і мудрий. А ще, Ведмедик завжди залишається «теплим» символом дитинства для дорослих.
Ідея, одягати Ведмедика так само як дитину спрямована на те, щоб викликати особливі почуття, відчути особливу близькість. . Дитина може ідентифікуватися з ним, відчувати захист, довіряти свої «секрети», разом переживати свої тривоги і радіти досягненням.
Разом з Лакі не страшно засинати, відправитися у дитячій садочок і дочекатися маму, разом лікувати простуду, снідати та робити уроки...
А ще, Ведмедик Лакі завжди приносить удачу!❤️

За цей час тисячі Ведмедиків вже знайшли кращих друзів! Ми отримали тисячі позитивних відгуків про одяг ТМ Lucky Friend, та зворушливих історій про дружбу із Ведмедиком Лакі.
Щиро дякуємо за кожен відгук і натхнення!

Щодня, ми наполегливо та із задоволенням працюємо, створюючи стильний і якісний одяг для дітей. Збираємо Ваші замовлення, одягаємо Ведмедиків, складаємо у коробочки, додаючи частинку душі і любові❤️
Та пишаємося бути українським виробником!